14:56 20.05.2021

Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти COVID-19 - Зеленський

1 хв читати
Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти COVID-19 - Зеленський

Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти COVID-19, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"У нас контрактів на 45-47 млн безоплатних вакцин для населення України. Це максимальна кількість, яку можна було знайти за програмами, COVAX, окремою програмою прямих контрактів, наприклад за контрактом із Pfizer на 20 млн доз", - сказав Зеленський на прес -конференції в Києві в четвер.

Глава держави також зазначив, що Україна вже здійснила понад 1 млн вакцинацій.

"Ми маємо зрозуміти, що зробили 1 млн вакцинацій. Водночас ми не країна ЄС, ми не країна НАТО, ми не в пріоритеті країн ЄС із точки зору черг поставок вакцин. Прямі контракти з Індією і Pfizer були поза європейськими програмами, були на рівні складних домовленостей між компаніями і керівництвом України", - сказав він.

"Я вважаю, що дуже несправедлива ситуація у світі, у нас немає такого гучного голосу серед країн ЄС. Порівнювати відсоток вакцинованих несправедливо. Ми, незважаючи на те, що ми не в пріоритеті ЄС і НАТО, зробили більше вакцин, ніж деякі країни ЄС. Так, вони менші, але тим не менш", - додав Зеленський.

Президент також зазначив, що щойно в Індії покращиться ситуація із захворюваністю, Serum Institute надасть Україні 10-15 млн доз вакцин.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА