18:11 28.05.2021

"Фармак" увійшов до п'ятірки найкращих компаній зі сталого розвитку

2 хв читати
"Фармак" увійшов до п'ятірки найкращих компаній зі сталого розвитку

Фармацевтична компанія ПАТ "Фармак" (Київ) посіла четверте місце в рейтингу компаній зі сталого розвитку, повідомляється в прес-релізі компанії.

Згідно з повідомленням, рейтинг розробили і провели експерти видань "Гроші" та "Кореспондент" у партнерстві з Мережею Глобального договору ООН в Україні (Global Compact Network Ukraine). Загалом до рейтингу увійшли 39 компаній різних секторів економіки, зокрема фармкомпанія "Дарниця".

Усіх учасників рейтингу перевіряли за екологічними, соціальними та управлінськими (ESG) критеріями. Під час оцінювання журі врахувало антикорупційні політики та практики компаній, ситуацію з гендерним балансом у найвищих органах управління, середній рівень зарплат без урахування топ-складу, набір ключових соціальних програм та обсяги їх фінансування, а також обсяги фінансування енергомодернізації та динаміку скорочення вуглецевого сліду.

"Методика рейтингу відображає реалії світової економіки та акцентує увагу на показниках, які мають стати пріоритетними й для українських бізнесів. Розвиток законодавства щодо нефінансової діяльності сприяв би зростанню культури сталості бізнесу і пришвидшив би економічний перехід України відповідно до Цілей сталого розвитку", - прокоментувала менеджер з розвитку партнерств ГД ООН в Україні Аліна Коновальченко.

"Аби оцінити досягнення в сталому розвитку, важливо дивитися не лише на проекти компанії, а й на контекст. Тобто, якими методами компанія досягла результатів, чи будуть зміни довгостроковими та системними і як вплинуть на стейкхолдерів. Наша позиція в рейтингу - гарне підтвердження того, що соціальна відповідальність - це комплексний підхід, починаючи від прозорої фінансової звітності, сумлінної сплати податків, забезпечення гідних умов праці, закінчуючи екологічними ініціативами", - зазначив виконавчий директор компанії "Фармак" Володимир Костюк, додавши, що "Фармак" - перша українська фармкомпанія, яка приєдналася до Глобального Договору ООН.

"Фармак" - лідер фармринку України - виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів. Нині в розробці - близько 100 лікарських засобів.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська (80% акцій).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Стоматолога з Рівного, яка била дітей, позбавили ліцензії - прокуратура

Наступного місяця в Київській лікарні швидкої допомоги розпочне роботу нова ПЛР-лабораторія - мер

На фінансування послуг із лікування COVID-19 у вересні-грудні 2021 року додатково потрібно 5-10 млрд грн - НСЗУ

ПРООН відкрила на сході України два оновлених медичних кол-центри

Ляшко і глава Харківської ОДА обіцяють виплатити борги із зарплати харківським медикам

Ляшко запропонує Кабміну призначити на посади заступників голови НСЗУ Анну Фенчак та Тетяну Бойко

ЄС до кінця 2021 року поставить понад 200 млн доз вакцин проти COVID-19 країнам із низьким та середнім рівнем доходів

У Київській області відкрили ще чотири центри вакцинації населення від коронавірусу

В Ізраїлі готуються до проведення клінічних випробувань оральної вакцини від COVID-19

Угорщина передала Україні десять апаратів ШВЛ за лінією НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА