Інтерфакс-Україна
15:56 29.05.2021

На посаді заступника очільника МОЗ залишаться троє, які працювали при Степанові - Ляшко

1 хв читати
На посаді заступника очільника МОЗ залишаться троє, які працювали при Степанові - Ляшко

На посаді заступника міністра охорони здоров'я залишаться троє заступників, які працювали при Максимі Степанові, повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Як розповів Ляшко журналістам у суботу, на своїх посадах залишаться заступники міністра Ірина Садов'як, Ірина Микичак і Ярослав Кучер.

Ляшко повідомив, що на посаду головного санітарного лікаря подав кандидатуру заступник гендиректора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін.

Також на посаду заступника міністра він подав кандидатуру Петра Ємця.

Ляшко зазначив, що "всі кандидатури були відібрані не на емоціях".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Цього року бюджет на медицину збільшено на понад 13,5 млрд грн

НСЗУ перевірить використання КТ у державних та комунальних клініках

Хірурги з Канади та США в ході 5-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 26 пораненим українцям

У Дніпрі від правця померла 14-річна дитина – голова облради

УЧХ взяв участь у регіональних командно-штабних навчаннях

Україна отримала $50 млн від Світового банку за новим проєктом THRIVE розвитку та забезпечення медпослуг

Фармгрупа "Кусум" оцінює збиток внаслідок руйнування російським дроном аптечного складу в Києві в 1 млрд грн

Більшість українців довіряють вітчизняним виробникам ліків так само, як і іноземним - дослідження Gradus Research

Єдиний в Чорнобилі медцентр радикально зменшить перелік послуг внаслідок його перепідпорядкування - Атомпрофспілка

Україна і Бельгія домовились про розширення медичної програми "MEDEVAC"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА