16:40 31.05.2021

Виконавчий директор "Фармак" Костюк увійшов до топ-25 успішних управлінців українських компаній

2 хв читати
Виконавчий директор "Фармак" Костюк увійшов до топ-25 успішних управлінців українських компаній

Виконавчий директор найбільшої фармкомпанії України "Фармак" Володимир Костюк увійшов до рейтингу топ-25 найкращих менеджерів вітчизняних компаній.

Як повідомляється в прес-релізі фармкомпанії, під час підготовки рейтингу видання "Власть денег" використовувало інформацію з відкритих джерел, офіційну інформацію компаній, публікації в ЗМІ, думки галузевих експертів.

До рейтингу найкращих топ-менеджерів українських компаній увійшли ще два представники фармацевтичної галузі, зокрема гендиректор ПрАТ "Фітофарм" Владислав Малинін і генеральний і фіндиректор Bayer в Україні Олівер Гірліхс.

Як повідомлялося, за підсумками 2020 року "Фармак" наростив експорт на 40%, поставивши продукцію до понад 30 країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо. Інвестиції в розвиток підприємства у 2020 році становили 1,3 млрд грн, що на 78% більше порівняно з 2019 роком.

""Фармак" - лідер фармринку України - виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів. Нині в розробці - близько 100 лікарських засобів.

Компанія щорічно реінвестує у розвиток до 90% прибутку. Загалом із 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва більше ніж 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію і відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська (80% акцій).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА