13:44 02.06.2021

Рада урегулювала питання соціального захисту постраждалих від COVID-19 медпрацівників

1 хв читати
Рада урегулювала питання соціального захисту постраждалих від COVID-19 медпрацівників

Верховна Рада врегулювала питання соціального захисту медичних працівників, постраждалих від COVID-19.

За відповідний законопроект №5415 "Про внесення змін до ст. 39 закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо врегулювання окремих питань соціального захисту медпрацівників, постраждалих від коронавірусної хвороби (COVID-19)" за основу та в цілому проголосували відповідно до 332 і 337 народних депутатів.

Згідно з законопроектом, держава встановлює страхові виплати медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров'я у разі встановлення групи інвалідності внаслідок захворювання на COVID-19 упродовж одного року від дня захворювання (у нині чинному законі - впродовж одного календарного року).

У законопроекті зазначається, що медпрацівники отримують страхові виплати в разі встановлення групи інвалідності внаслідок захворювання на COVID-19 за умови, що таке захворювання пов'язане з виконанням професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження, залежно від встановленої групи інвалідності та ступеня втрати професійної працездатності, але не менше за 300-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому встановлено групу інвалідності.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА