07:37 05.06.2021

Україна переходить на Е-лікарняні

1 хв читати
Україна переходить на Е-лікарняні

Повний перехід усіх медичних установ України на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 1 вересня 2021, до 31 серпня буде діяти перехідна модель впровадження е-лікарняних, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Це означає, що з червня по серпень медичні заклади будуть формувати, як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності. Рішення про вид документу, який видається пацієнту для підтвердження його факту тимчасової непрацездатності прийматиме лікар, відповідно до вимог МОЗ", - написав Ляшко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері.

Міністр зазначив, що наказ про "Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їх перевірки" вже підписаний і пройшов експертизу Мін'юсту.

"Пацієнтам більше не доведеться бігати в лікарню за паперовим листком непрацездатності, нести його на роботу, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці уникнуть паперової тяганини з Пенсійним фондом та Фондом соціального страхування у процесі оформлення своєму працівнику виплат за лікарняний", - підсумував міністр .

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА