Інтерфакс-Україна
11:29 20.06.2021

В Україні від COVID-19 за добу вакциновано 25603 особи

1 хв читати
В Україні від COVID-19 за добу вакциновано 25603 особи

За минулу добу, 19 червня, в Україні від коронавірусної інфекції вакциновано 25 603 особи, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Одну дозу отримали 21 616 осіб, повністю імунізовано 3 987 осіб.

Протягом доби працювали 214 мобільних бригад та 362 пункти вакцинації.

Станом на 19 червня 2021 року в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 715 211 осіб.

З початку вакцинальної кампанії щеплено 1 722 327 осіб, з них отримали 1 дозу - 1 722 325 осіб повністю імунізовані та отримали 2 дози - 359 777 осіб (з них двоє отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 2 082 102 щеплення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Учасники ринку пропонують стимулювати медичне страхування податковими пільгами

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

Інститут ім. Філатова підписав меморандум про розвиток превентивної медицини для боротьби з ускладненнями цукрового діабету

ДП "МЗУ" придбало обладнання для створення центрів ядерної медицини за 445 млн грн

Українські, австралійські та швейцарські науковці розпочали дослідження змін стану ментального здоров’я українців під час війни

Медгрупа Adonis продовжить розвиток терапії екзосомами

НСЗУ розпочала прийом заявок на участь в проєкті надання послуг довготривалого медсестринського догляду для ВПО

Медичний ІТ-сервіс Helsi планує за підсумками 2025р. збільшити виторг до $7,2-7,3 млн

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА