12:26 22.06.2021

Українці старше 55 років проходитимуть повні медичні обстеження кожних два роки - Зеленський

1 хв читати
Українці старше 55 років проходитимуть повні медичні обстеження кожних два роки - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив про впровадження в Україні системи повного медичного обстеження для українців старше 55 років у межах загальнонаціональної президентської програми "Здорова Україна".

"Для осіб старше 55 років будуть впроваджені медичні check-up - повні медичні обстеження кожних два роки, а для деяких категорій - щороку. Рання діагностика дасть змогу державі рятувати громадян", - заявив Зеленський під час виступу на всеукраїнському форумі "Україна 30. Здорова Україна".

За словами президента, цифри, що відображають середню тривалість життя в Україні, "нині невтішні".

"В Україні середня тривалість життя становить 72 роки. За цим показником ми посідаємо 115-те місце у світі. Але найстрашніше тут не рейтинги, а те, що чисельність населення України зменшується кожного року. Щоб зрозуміти цю загрозу, достатньо порахувати, скільки нас буде через 10-20 чи 50 років, якщо ми не змінимо цю ситуацію кардинально", - сказав президент.

Як зазначив Зеленський, "у межах програми "Здорова Україна" має також з'явитися модель здорової школи, яка передбачає реформу шкільного харчування, популяризацію спортивних секцій, нову концепцію уроків фізкультури тощо".

Крім того, ще одним компонентом програми "Здорова Україна" стане створення в Україні мережі "активних" парків і спортивних майданчиків.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА