07:40 02.07.2021

Для контролю якості медпослуг може бути створено спеціальний держорган - Ляшко

1 хв читати
Для контролю якості медпослуг може бути створено спеціальний держорган - Ляшко

Для контролю якості надання медичних послуг клінік, які отримують бюджетне фінансування, може бути створений спеціальний держорган, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Стоїть питання якості медпослуг. Розглядається питання створення держслужби з якості медпослуг", - сказав він журналістам у четвер увечері.

Ляшко зазначив, що Національна служба здоров'я України, яка є єдиним платником і національним страховиком, не може виконувати функції з контролю якості медпослуг, зокрема, в медичних питаннях і питаннях призначень.

"У НСЗУ немає повноважень перевіряти якість медпослуг, оскільки виникає конфлікт інтересів. НСЗУ може, перевірити, наприклад, наявність задекларованого обладнання, але у питаннях призначення ліків або ведення пацієнтів НСЗУ не може перевіряти", - сказав він.

Ляшко зазначив, що наразі питання якості надання медпослуг вирішуються за допомогою клініко-експертних комісій, створених при департаментах охорони здоров'я, але до роботи яких "велика кількість зауважень".

"Коли ми говоримо про те, що НСЗУ і оплачуватиме, і перевірятиме якість, то може виникнути конфлікт інтересів", - сказав він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА