Інтерфакс-Україна
12:37 02.07.2021

В. о. голови НСЗУ Віленський припинив участь у конкурсі на голову Нацслужби

1 хв читати
В. о. голови НСЗУ Віленський припинив участь у конкурсі на голову Нацслужби

В. о. голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Андрій Віленський припинив участь у конкурсі на голову служби.

"Вийшов із конкурсу", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Віленський зазначив, що за останні півтора року НСЗУ зазнавала зовнішнього впливу, зокрема пов'язаного з чотирма конкурсами на посаду голови.

Він повідомив, що не братиме участі в співбесіді фіналістів конкурсу на голову НСЗУ з міністром охорони здоров'я, яка запланована на п'ятницю (орієнтовно о 14:00), і має намір покинути службу.

"Потрібно перезавантажитися", - сказав він.

Як повідомлялося, до фіналу останнього конкурсу на голову НСЗУ пройшли Віленський, в. о. заступника НСЗУ Тетяна Бойко, засновник консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадим Арістов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До міжнародних закупівель ліків в рамках Critical Medicines Alliance приєдналися 6 українських фармзаводів

АМКУ застеріг 160 виробників та імпортерів ліків штучно обмежувати роботу з дистриб’юторами

Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

ДП "Електронне здоров’я" запустило реєстри дезінфекційних засобів та харчових добавок на платформі "Дія. Engine"

Затримка з боку постачальника реєстрації закуплених "МЗУ" ще незареєстрованих ліків досі критичне питання – голова "МЗУ"

Послугою безоплатного зубопротезування і стоматдопомоги з початку року скористалися понад 25 тис. захисників

Шмигаль: Цього року бюджет на медицину збільшено на понад 13,5 млрд грн

Суттєве зниження цін на 300 найменувань лікарських засобів спостерігається з кінця лютого – МОЗ

Хірурги з Канади та США в ході 5-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 26 пораненим українцям

Розпочаті до внесення в Нацкаталог ліків закупівлі будуть завершуватися за старими правилами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА