19:51 07.07.2021

В Україні працюють близько 200 центрів масової вакцинації від коронавірусу

2 хв читати
В Україні працюють близько 200 центрів масової вакцинації від коронавірусу

Станом на середу, 7 липня, в Україні вже відкрилося 197 центрів масової вакцинації населення від коронавірусу, в яких прищеплюють громадян, які записалися в лист очікування за допомогою програми "Дія" або через контакт-центр Міністерства охорони здоров'я, повідомляє прес- служба Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я.

"Центри вакцинації відкриваються в спорткомплексах, на стадіонах, у виставкових і торговельно-розважальних центрах, у школах, палацах культури, кінотеатрах, готелях, на заводах, у бізнес-центрах, банках і в медичних установах. Більшість цих центрів працює тільки на вихідних, інші працюють і в робочі дні", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що в них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком або повідомленням, так і, в іншій черзі, всіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. При цьому пріоритет надається людям похилого віку.

Зазначається, що щеплення здійснюють мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech.

"Такі центри відкриваються з ініціативи місцевої влади. Зараз вони вже є у всіх регіонах України, зокрема в Києві - 22 центри, в Дніпропетровській області - 20, у Львівській - 15, у Вінницькій - 15, у Київській - 16, у Херсонській - 14, в Одеській - 10, у Запорізькій - 9, у Чернівецькій - 9, в Чернігівській - 9, в Черкаській - 7, у Полтавській - 7, у Кіровоградській - 6, у Донецькій - 6, у Сумській - 6, у Закарпатській - 5, у Рівненській - 5, у Харківській - 5, у Волинській - 4; у Житомирській - 3, у Хмельницькій - 2, у Луганській - 2, у Тернопільській - 1, в Івано-Франківській - 1 і в Миколаївській - 1", - повідомляють у центрі.

Там додають, що Міністерство охорони здоров'я закликає всі населені пункти в регіонах відкривати власні центри і обіцяє забезпечити їх вакцинами та персоналом, який пройшов тренінг з імунізації населення від COVID-19.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА