09:49 14.07.2021

Компанії Johnson & Johnson і AstraZeneca вивчають можливість зміни вакцин проти COVID-19

2 хв читати
Компанії Johnson & Johnson і AstraZeneca вивчають можливість зміни вакцин проти COVID-19

Компанії Johnson & Johnson (J&J) і AstraZeneca досліджують, чи можна модифікувати їхні вакцини проти COVID-19, щоб усунути ризик утворення тромбів, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на обізнані джерела.

Згідно з ними, Johnson & Johnson, AstraZeneca і Оксфордський університет разом із незалежними науковцями проводять дослідження, щоб з'ясувати, чи можуть потенційні модифікації їхніх вакцин проти COVID-19 знизити або усунути ризик рідкісних, але серйозних випадків утворення тромбів, пов'язаних зі щепленнями.

За даними джерел видання, є надія, що причину утворення тромбів може бути виявлено, і AstraZeneca зможе змінити свою вакцину до наступного року.

"AstraZeneca активно працює з регулювальними органами та науковою спільнотою, щоб зрозуміти ці надзвичайно рідкісні явища згортання крові, зокрема інформацію для ранньої діагностики та втручання, а також відповідного лікування", - сказав представник компанії.

У свою чергу компанія Johnson & Johnson заявила: "Ми рішуче підтримуємо обізнаність про ознаки та симптоми цього дуже рідкісного явища, щоб забезпечити правильну діагностику, належне лікування й оперативну звітність медичних працівників. Ми також підтримуємо продовження досліджень і аналізу, працюючи з медичними експертами та світовими органами охорони здоров'я".

Водночас видання зазначає, що зміна вакцини може зумовити необхідність повторного схвалення з боку регулювальних органів та зміни прав власності.

Використання вакцини J & J тимчасово призупинили в США після того, як було виявлено ризик утворення тромбів. У березні в багатьох країнах Європи та світу призупинили або обмежили використання вакцини AstraZeneca після повідомлень про виникнення тромбів у невеликої кількості тих, хто прищепився.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ознаки "помаранчевого" рівня щодо COVID-19 - у 9 регіонах, Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області ризикують стати "червоними"

Охочі українці можуть приєднатися до клінічних випробувань препаратів від COVID-19 - МОЗ

Регіони України зможуть швидко відкривати нові медзаклади для лікування пацієнтів із COVID-19 - постанова

Пік захворюваності на грип та ГРВІ буде в жовтні-листопаді - експерт ЦГЗ

МОЗ поставило до регіонів інноваційні препарати від COVID-19

"Фармак" відкрив офіс в Об'єднаних Арабських Еміратах

Парламент ухвалив у цілому законопроект про впровадження в Україні договорів керованого доступу

Радник Байдена допустив, що для захисту від COVID-19 потрібні три уколи мРНК-вакцин

Навантаження на систему охорони здоров'я залишається контрольованим - Радуцький

Центр громадського здоров'я може самостійно визначати штами коронавірусу - МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА