20:30 19.07.2021

З 257 лікарень, призначених для госпіталізації громадян із коронавірусом, вимогам НСЗУ відповідають 190

2 хв читати
З 257 лікарень, призначених для госпіталізації громадян із коронавірусом, вимогам НСЗУ відповідають 190

Серед 257 лікарень, які призначені для госпіталізації хворих на коронавірус українців, 190 повністю відповідають вимогам Національної служби здоров'я України, заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час наради в Офісі президента в понеділок.

Як повідомляє прес-служба президента, Ляшко уточнив, що інша частина медзакладів є лікарнями "другої хвилі" і для них будуть виписані окремі вимоги.

"Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, з 257 лікарень, які визначені для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу, 190 відповідають вимогам, що визначені Національною службою здоров’я. Для іншої частини, які є лікарнями другої хвилі, будуть виписані окремі вимоги, щоб з ними швидше уклали контракти. Що ж до дитячих лікарень, то в кожній області визначено по одному такому закладу", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко нагадав, що триває підготовка до початку комунікаційної кампанії про те, що вакцинація проти COVID-19 вже відкрита для всіх категорій населення, а всі центри масової вакцинації працюють сім днів на тиждень.

Уточнюється, що це відбудеться після ухвалення Міністерством охорони здоров'я рішення про перехід до 5-го етапу вакцинації.

"У нас має бути щонайменше один великий головний центр масової вакцинації в кожному обласному центрі. Крім того, центри масової вакцинації мають бути відкриті в кожному районному центрі та в містах, у яких проживає понад 100 тисяч населення", - зазначив Тимошенко.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко додав, що потрібно відкрити 3 300 кабінетів для щеплення, які були заздалегідь визначені, у всій країні, а також розподілити вакцини за цими пунктами.

"Цього тижня керівник МОЗ планує особисто перевірити виконання означеного завдання в кількох областях", - наголошують в ОП.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 81 тис. пацієнтів НІР у 2018-2021 рр. не отримали в повному обсязі передбачену державою медичну допомогу в стаціонарі - Рахункова палата

На Миколаївщині лікарню попередили про тимчасове припинення постачань кисню через його відсутність в українських виробників

МОЗ у жовтні розширило мережу ковідних медзакладів до 422

Україна може виділити для пацієнтів із COVID-19 ще 15 тис. ліжок із киснем - КШЕ

Україна здатна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн доз за тиждень

МОЗ вивчає можливість використання камер відеофіксації для моніторингу дотримання епідвимог в Україні

Американські науковці сумніваються в ефективності універсальної вакцини від коронавірусів

МОЗ розширюватиме список професій для обов'язкової вакцинації від COVID-19

Сезон грипу, що наступає, може актуалізувати проблему коінфекції COVID-19 і грипу

Україна розраховує залучити кредит від Великої Британії на £21 млн для закупівлі 4 млн ПЛР-тестів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА