Інтерфакс-Україна
17:47 20.07.2021

Використання 15 доз із мультидозового флакона протиковідної вакцини Moderna дасть змогу отримати майже 143 тис. додаткових доз - МОЗ

1 хв читати
Використання 15 доз із мультидозового флакона протиковідної вакцини Moderna дасть змогу отримати майже 143 тис. додаткових доз - МОЗ

Використання 15 доз із мультидозового флакона вакцини від COVID-19 Moderna, яку Україна отримала 18 червня в рамках глобальної ініціативи COVAX, дасть змогу отримати майже 142,86 тис. додаткових доз вакцини, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Вакцина Moderna (mRNA-1273 і торговельна назва Spikevax) постачається у флаконах, розрахованих на 13-15 доз. Під час передання вакцини Moderna представники COVAX порахували по 14 доз у флаконі. За цими розрахунками Україна отримала 2 000 040 доз вакцини Moderna (якщо вважати, що у флаконах по 14 доз). Водночас самоблокований шприц-0,5-LDV, Soloshot Mini, який застосовують в Україні, дає можливість використовувати ефективно всі 15 доз вакцини з кожного флакона. Це означає, що ми маємо можливість використовувати 142 860 додаткових доз", - повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Відомство закликало медиків, які проводять вакцинацію, ефективно використовувати всі 15 доз, які можна отримати з флакона вакцини Moderna, а також планувати витрати вакцини так, щоб не було залишків і утилізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ перевірить використання КТ у державних та комунальних клініках

Хірурги з Канади та США в ході 5-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 26 пораненим українцям

У Дніпрі від правця померла 14-річна дитина – голова облради

УЧХ взяв участь у регіональних командно-штабних навчаннях

Україна отримала $50 млн від Світового банку за новим проєктом THRIVE розвитку та забезпечення медпослуг

Фармгрупа "Кусум" оцінює збиток внаслідок руйнування російським дроном аптечного складу в Києві в 1 млрд грн

Більшість українців довіряють вітчизняним виробникам ліків так само, як і іноземним - дослідження Gradus Research

Єдиний в Чорнобилі медцентр радикально зменшить перелік послуг внаслідок його перепідпорядкування - Атомпрофспілка

Україна і Бельгія домовились про розширення медичної програми "MEDEVAC"

Медичні бригади MSF в 2024 році провели більше тисячі операцій пацієнтам на прифронтових територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА