Інтерфакс-Україна
12:24 22.07.2021

Зеленський підписав закон про спрощення закупівель товарів та послуг, необхідних для протидії COVID-19

1 хв читати
Зеленський підписав закон про спрощення закупівель товарів та послуг, необхідних для протидії COVID-19

Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" закону України "Про державні закупівлі" щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель" №1599-IX, який Верховна Рада ухвалила 1 липня, повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з документом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, змінено підхід до закупівлі товарів, робіт та послуг, необхідних для виконання заходів щодо попередження виникнення та поширення COVID-19.

Зокрема, без застосування процедури державних закупівель здійснюватиметься закупівля лікарських засобів, вакцини або інших медичних імунобіологічних препаратів, витратних матеріалів для надання медичної допомоги хворим та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров'я, які надають допомогу пацієнтам, хворим COVID-19, систем постачання медичних газів.

Перелік лікарських засобів та порядок їх закупівлі затверджуватиме Кабінет Міністрів України.

За результатами закупівлі замовник має оприлюднювати звіти про підписання договору про закупівлю та його виконання, а також договір про закупівлю з усіма додатками до нього.

За процедурою спрощених публічних закупівель здійснюватиметься закупівля необхідних для зазначених цілей товарів та послуг.

Закон набуває чинності наступного дня після оприлюднення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА