12:45 22.07.2021

Угорщина передала Україні десять апаратів ШВЛ за лінією НАТО

1 хв читати
Угорщина передала Україні десять апаратів ШВЛ за лінією НАТО

Угорщина передала Україні десять апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) за запитом, зробленим у НАТО для сприяння в боротьбі з COVID-19, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Я вдячний, що сьогодні угорська делегація привезла в Україну десять апаратів ШВЛ. Наголошу, що ці ШВЛ привезені в Україну у відповідь на запит нашої держави, зроблений у НАТО зі сприяння нам у боротьбі з COVID-19. Тобто ці ШВЛ Угорщина передає нам за лінією НАТО, і ми плануємо і надалі знімати проблемні больові точки в наших відносинах, щоб прискорювати усіма інструментами євроатлантичну інтеграцію України", - сказав Кулеба на прес-конференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто в Києві в четвер.

У свою чергу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто зазначив, що Угорщина в загальному передала Україні 110 таких апаратів.

"Ми привезли апарати штучної вентиляції легенів. На жаль, треба сказати, що четверта хвиля пандемії вже тут, і важливо, щоб усі могли захищатися. Наша безпека дуже сильно залежить від можливостей захищати себе, наших сусідів. Сьогодні ми вже в загальному привезли 110 таких апаратів та інші речі, за допомогою яких можна захищатися", - сказав Сіярто.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА