18:22 22.07.2021

ЄС до кінця 2021 року поставить понад 200 млн доз вакцин проти COVID-19 країнам із низьким та середнім рівнем доходів

2 хв читати
ЄС до кінця 2021 року поставить понад 200 млн доз вакцин проти COVID-19 країнам із низьким та середнім рівнем доходів

Єврокомісія (ЄК) повідомляє, що ЄС до кінця 2021 року надасть понад 200 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу країнам із низьким та середнім рівнем доходів і розгорне масове виробництво вакцин в Африці.

"Вакцинація - це ключовий фактор, тому важливо забезпечити доступ до вакцин проти COVID-19 у країнах усього світу", - сказала у зв'язку з цим у четвер глава ЄК Урсула фон дер Ляєн. "До кінця року ми передамо понад 200 мільйонів доз вакцини COVID-19 країнам із низьким та середнім рівнем доходів", - повідомила вона.

У ЄС допомогою нужденним у вакцинах країнам займається Team Europe ("Команда Європа"), яку створили ЄС як організація, його інститути та всі 27 держав-членів. Глава ЄК повідомила, що понад 200 млн доз вакцини, які були закуплені Team Europe, досягнуть країн призначення до кінця року, переважно через всесвітню організацію COVAX.

ЄС вважає себе лідером та головним спонсором COVAX. На сьогодні COVAX поставив 122 млн доз до 136 країн.

Team Europe ініціювала проект із виробництва та розповсюдження вакцин та ліків в Африці з відповідним доступом до медичних технологій. На нього виділяється мільярд євро з бюджету ЄС та європейських фінансових інститутів, таких як Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). 9 липня Team Europe зголосилася підтримати великомасштабні інвестиції в масове виробництво вакцин Інститутом Пастера в Дакарі.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА