15:02 24.07.2021

Ляшко запропонує Кабміну призначити на посади заступників голови НСЗУ Анну Фенчак та Тетяну Бойко

2 хв читати
Ляшко запропонує Кабміну призначити на посади заступників голови НСЗУ Анну Фенчак та Тетяну Бойко

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко має намір запропонувати Кабінету Міністрів призначити на посади заступників голови Національної служби здоров'я (НСЗУ) Анну Фенчак та Тетяну Бойко, міністр сподівається, що наступного тижня НЗСУ отримає перших офіційно призначених осіб на керівні посади за останні півтора року.

"За результатами проведених співбесід запропоную уряду призначити на посади заступників голови Національної служби здоров'я України: Анну Фенчак, яка обіцяє захищати програму медичних гарантій від будь-яких штормів та мріє реалізувати в Україні універсальний доступ до медичних послуг для всіх, незалежно від статі, місця проживання, рівня статків та інших соціально-демографічних характеристик; Тетяну Бойко, яка буде налагоджувати комунікацію з регіонами, як з територіальними підрозділами НЗСУ, так і з головними лікарями та органами місцевого самоврядування", - написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Ляшко також висловив сподівання, що "наступного тижня НЗСУ отримає перших офіційно призначених осіб на керівні посади за останні півтора року".

"Правда, з випробувальним терміном, в які потраплять і ті обіцянки зі співбесіди на 100 днів роботи (ну добре, трохи більше ніж сто). Залишилося зробити ще один крок - обрати керівника НЗСУ. Чекаємо оголошення про початок конкурсу. А може, і не на один. Звернувся до уряду з проханням ввести до штату НСЗУ посаду ще одного заступника, який буде прицільно опікуватись питаннями цифрової трансформації та розвитку", - зазначив глава МОЗ.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА