11:33 27.07.2021

ПРООН відкрила на сході України два оновлених медичних кол-центри

1 хв читати
ПРООН відкрила на сході України два оновлених медичних кол-центри

ПРООН спільно з національними партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу відкрили оновлені медичні кол-центри в Краматорську (Донецька обл.) і Сєвєродонецьку (Луганська обл.), повідомляється в прес-релізі представництва ЄС в Україні.

Згідно з повідомленням, обладнання для кол-центрів на загальну суму майже EUR17 тис. придбали в межах програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Кол-центри діють на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Краматорська і Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні, вони обслуговуватимуть орієнтовно 180 тис. жителів Донецької та Луганської областей.

У кол-центрах працюватимуть шість координаторів, також у центрах є спецсистема зберігання дзвінків, яка дасть змогу перетелефонувати тим, хто не зміг додзвонитися відразу.

"Європейський Союз продовжує підтримувати ефективне функціонування системи охорони здоров'я на сході України, забезпечуючи задоволення потреб усіх місцевих жителів. Спільно з нашими партнерами з Програми ООН з відновлення та розбудови миру і Європейського інвестиційного банку ми впроваджуємо нові підходи до надання медичних послуг, що є ключовим за часів пандемії COVID-19, і реконструюємо медичні заклади Донецької та Луганської областей", - прокоментував в.о. керівника відділу з питань співробітництва у Представництві ЄС в Україні Мартін Шредер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна веде переговори щодо локалізації виробництва мРНК-вакцин від COVID

В Україні фінансування медицини у 2022 році необхідно збільшити вдвічі порівняно з 2021 роком - думка

Новий спалах COVID-19 розпочинається з західної України, в зоні ризику - Чернівецька, Волинська, Львівська та Тернопільська області - KSE

МОЗ посилить контроль над дотриманням протиепідемічних заходів - Кузін

В Україні спостерігається зростання коефіцієнта виявлення та динаміка госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 - KSE

Усі обласні клінічні лікарні України найближчими роками планують забезпечити вертолітними майданчиками

Фармакологічна компанія "Лекхім" у 2022 р запустить виробництво вакцин проти COVID-19

Реновація промислових об'єктів дає можливості для розвитку вітчизняного фармвиробництва - думка

Вакцини на цьому етапі швидше покликані захищати від важких форм COVID-19, а не добиватися колективного імунітету - ВООЗ

Наступного року бюджет на медицину в Україні перевищуватиме бюджет 2019 року вдвічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА