08:03 04.08.2021

Ляшко: Електронна система охорони здоров'я забезпечує цифровими медичними послугами понад 31 млн українців

2 хв читати
Ляшко: Електронна система охорони здоров'я забезпечує цифровими медичними послугами понад 31 млн українців

Електронна система охорони здоров'я забезпечує цифровими медичними послугами понад 31 млн українців, повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час зустрічі з представниками медичних інформаційних систем (МІС).

"Сьогодні електронна система охорони здоров'я забезпечує цифровими медичними послугами понад 31 млн українців", - сказано на офіційній сторінці Ляшко в Facebook.

Зокрема, це укладання електронних декларацій з сімейними лікарями, виписка електронних рецептів за програмою "Доступні ліки", електронні направлення, ведення електронної медичної карти.

За словами міністра, наразі до системи підключено понад 4500 закладів охорони здоров'я.

Ляшко також нагадав, що з 1 вересня відбудеться повноцінний перехід на електронні лікарняні.

"Вже працюємо над вирішенням питання швидкої синхронізації даних, щоб медичні працівники та пацієнти не відчували жодних незручностей при оформленні медичного висновку про тимчасову непрацездатність. Весь процес має займати кілька хвилин", - повідомив він.

Глава МОЗ зазначив, що впроваджувана система повинна бути насамперед зручною для користувачів, а не створювати додаткове навантаження і МОЗ розглядатиме застосування санкцій за невиконання юридичних аспектів або системні збої в роботі.

Крім цього, обговорили пріоритетні проекти та їх впровадження у найближчий час, зокрема, впровадження COVID сертифікатів, системи Централь 103, електронний рецепт на інсуліни, електронний рецепт на всі рецептурні препарати, кабінет пацієнта з інтеграцією в дії, медичні висновки для водіїв, медичні висновки про смерть, виконання закону про реабілітацію, про безпечність та якість донорської крові, згода на посмертне донорство.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна веде переговори щодо локалізації виробництва мРНК-вакцин від COVID

В Україні фінансування медицини у 2022 році необхідно збільшити вдвічі порівняно з 2021 роком - думка

Новий спалах COVID-19 розпочинається з західної України, в зоні ризику - Чернівецька, Волинська, Львівська та Тернопільська області - KSE

МОЗ посилить контроль над дотриманням протиепідемічних заходів - Кузін

В Україні спостерігається зростання коефіцієнта виявлення та динаміка госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 - KSE

Фармакологічна компанія "Лекхім" у 2022 р запустить виробництво вакцин проти COVID-19

Реновація промислових об'єктів дає можливості для розвитку вітчизняного фармвиробництва - думка

Вакцини на цьому етапі швидше покликані захищати від важких форм COVID-19, а не добиватися колективного імунітету - ВООЗ

Наступного року бюджет на медицину в Україні перевищуватиме бюджет 2019 року вдвічі

Система охорони здоров'я готова до госпіталізації до 90 тис. пацієнтів із COVID-19, більша кількість буде критичною - Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА