Інтерфакс-Україна
15:39 04.08.2021

Кабмін оголосив повторний конкурс на посаду голови НСЗУ

1 хв читати
Кабмін оголосив повторний конкурс на посаду голови НСЗУ

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу оголосив повторний конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я (НСЗУ), повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Сьогодні уряд оголосив повторний конкурс на зайняття посади голови НСЗУ. Документи прийматимуть виключно через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням: career.gov.ua", - написав він у Facebook.

"Розглядати кандидатів неупереджено і виключно за їх професійними якостями. Хочу бачити керівника, який "житиме" медичною реформою, програмою медичних гарантій і бажанням розвивати систему", - додав він.

Ляшко зазначив також, що уряд підтримав рішення ввести в штат НСЗУ посаду ще одного заступника, який опікуватиметься питаннями цифрової трансформації і розвитку.

"Найближчим часом буде також оголошено відповідний конкурс. Упевнений, що це правильний крок, адже диджиталізація сфери охорони здоров'я є і буде пріоритетом", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА