Інтерфакс-Україна
18:33 17.08.2021

Держпраці до кінця тижня завершить перевірку за фактом невиплати зарплати працівникам Соснівської міськлікарні, які оголосили голодування

1 хв читати
Держпраці до кінця тижня завершить перевірку за фактом невиплати зарплати працівникам Соснівської міськлікарні, які оголосили голодування

Державна служба України з питань праці має до кінця поточного тижня завершити перевірку за фактами заборгованості з заробітної плати працівникам комунального підприємства "Міська лікарня Соснівської міської ради", які раніше оголосили про початок голодування через невиплату зарплат.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економіки України, перевірку зазначених фактів уже розпочато.

"Перевірку вже розпочато, і я особисто контролюватиму, щоб вона завершилася протягом найближчих днів, а її результати потрапили до правоохоронних органів для подальших дій", - заявив щодо цього перший віце-прем'єр-міністр - міністр економіки України Олексій Любченко.

Зазначається, що загальна сума заборгованості становить понад 1,7 млн грн перед 72 працівниками, а також іще 19 звільненими працівниками за квітень-червень цього року.

Як повідомлялося, 13 серпня 18 медиків КП "Міська лікарня Соснівської міськради" оголосили голодування. Вони заявили, що всім працівникам лікарні з квітня 2021 року не виплачують зарплату.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

"Санофі" у поточному епідсезоні поставила весь запланований обсяг вакцин від грипу

ЄК відзначила "хороший прогрес" України у сфері охорони здоров'я – голова профільного комітету Ради

Медзаклади України та Азербайджану уклали низку угод про співпрацю – МОЗ

Хірурги з Канади та США в ході 6-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 32 пораненим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА