Інтерфакс-Україна
13:27 28.08.2021

Новим фіндиректором АТ "Фармак" став Дмитро Грищенко

2 хв читати
Новим фіндиректором АТ "Фармак" став Дмитро Грищенко

Новим фінансовим директором фармацевтичної компанії АТ "Фармак" (Київ) призначено Дмитра Грищенка, який раніше працював із компаніями InBev, Knauf і Danone, повідомила компанія в прес-релізі.

Згідно з повідомленням, Вікторія Смародіна, яка раніше відповідала за фінансову функцію, зосередиться на позиції члена наглядової ради.

Грищенко понад 16 років обіймав керівні посади у сфері фінансового менеджменту. У "Фармак" відповідатиме за побудову та реалізацію результативної фінансової стратегії, вдосконалення бюджетного, податкового та фінансового планування, управління фінансовими потоками, оптимізацію бізнес-процесів і підтримання фінансової стабільності для досягнення бізнес-цілей компанії.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку України. У продуктовому портфелі компанії близько 200 брендів. Серед основних напрямків - ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щороку реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад $310 млн. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять близько $15 млн.

Компанія "Фармак" за підсумками 2020 року збільшила чистий прибуток на 7,8% порівняно з 2019 роком - до 1,138 млрд грн, дохід від реалізації сягнув 7,5 млрд грн.

Частка експорту за рік зросла до 29,6% у загальному обсязі продажу. Експортні постачання за рік збільшилися на 40%. Компанія експортує продукцію до більше ніж 25 країн світу.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником компанії "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські пластичні хірурги об'єдналися для допомоги ЗСУ та розвитку реконструктивної медицини

До міжнародних закупівель ліків в рамках Critical Medicines Alliance приєдналися 6 українських фармзаводів

АМКУ застеріг 160 виробників та імпортерів ліків штучно обмежувати роботу з дистриб’юторами

Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

ДП "Електронне здоров’я" запустило реєстри дезінфекційних засобів та харчових добавок на платформі "Дія. Engine"

Затримка з боку постачальника реєстрації закуплених "МЗУ" ще незареєстрованих ліків досі критичне питання – голова "МЗУ"

Послугою безоплатного зубопротезування і стоматдопомоги з початку року скористалися понад 25 тис. захисників

НСЗУ перевірити забезпечення ліками пацієнток з раком молочної залози в 7 лікарнях

Шмигаль: Цього року бюджет на медицину збільшено на понад 13,5 млрд грн

Суттєве зниження цін на 300 найменувань лікарських засобів спостерігається з кінця лютого – МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА