Інтерфакс-Україна
11:20 30.08.2021

До співбесіди на посаду глави НСЗУ допущені чотири представники Нацслужби

1 хв читати
До співбесіди на посаду глави НСЗУ допущені чотири представники Нацслужби

До співбесіди на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) допущені чотири представники Нацслужби.

Як повідомляється на сайті Держагентства з питань держслужби, до співбесіди допущені заступники глави НСЗУ Тетяна Бойко та Ганна Фенчак, в.о. глави НСЗУ Дмитро Самофалов і директор департаменту моніторингу Оксана Сухорукова.

Як повідомлялося, 4 серпня Кабмін оголосив повторний конкурс на посаду глави НСЗУ.

Попередній конкурс відбувся на початку літа, за його підсумками міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що не зміг визначитися з потенційним керівником НСЗУ. Фіналістами конкурсу тоді стали Бойко і засновник консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадим Арістов. Тодішній виконувач обов'язків глави НСЗУ Андрій Віленський також вийшов до фіналу конкурсу, але припинив участь у ньому, мотивувавши своє рішення тим, що за останні півтора року НСЗУ зазнавала зовнішнього впливу, зокрема у зв'язку з чотирма конкурсами на посаду глави.

За результатами конкурсу, що відбувся на початку квітня 2021 року, до шорт-листа кандидатів на посаду глави НСЗУ ввійшли ті самі три кандидати. Проте тодішній міністр охорони здоров'я Максим Степанов переможця конкурсу не назвав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА