Інтерфакс-Україна
17:00 08.09.2021

МОЗ очікує повернення до бюджету ПМГ 5,5 млрд грн, які були забрані на закупівлю вакцин

1 хв читати
МОЗ очікує повернення до бюджету ПМГ 5,5 млрд грн, які були забрані на закупівлю вакцин

Міністерство охорони здоров'я очікує повернення до бюджету Програми медичних гарантій (ПМГ) 5,5 млрд грн, які були забрані на закупівлю вакцин.

"Ми сподіваємося, що під час голосування змін до держбюджету нам повернуть ці гроші, які були забрані з ПМГ - 5,5, млрд, які ми забирали для того, щоб закупити імунобіологічні препарати", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на засіданні парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування в середу.

Як повідомлялося, на початку року Кабмін перерозподілив на закупівлю вакцин від COVID-19 6,5 млрд за рахунок бюджету фінансування Програми медгарантій на 2021 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт правил маркетингу ліків враховує інтереси аптечного бізнесу, пропозиції фармвиробників проігноровано - заява

Кабмін запровадив виплату в 200 тис. грн для випускників медвишів, які працевлаштовуються в селах або прифронтових територіях

Менше половини сімейних лікарів, які перебували за кордоном понад пів року, мали заміну в Україні

НСЗУ штрафуватиме медзаклади за стягнення з пацієнтів грошей за наркоз

У Львові провели унікальну операцію новонародженій за допомогою робота Da Vinci

Потреба в ліках для пацієнтів із розсіяним склерозом забезпечена лише на 20% – пацієнти

"Укрпошта" відпрацьовує дотримання температурного режиму сервісу "Укрпошта.Аптека"

В епідсезоні 2024/2025 в Україні грипом та ГРВІ перехворіло понад 4,5 млн людей

Понад 160 тис. рішень ухвалено за новою системою оцінювання повсякденного функціонування цьогоріч – заступниця міністра

Мобільні команди УЧХ проводять реабілітацію громадян у Полтавській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА