07:19 10.09.2021

Наступного року бюджет на медицину в Україні перевищуватиме бюджет 2019 року вдвічі

2 хв читати
Наступного року бюджет на медицину в Україні перевищуватиме бюджет 2019 року вдвічі

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в наступному 2022 році бюджет на медицину буде перевищувати бюджет 2019 року в два рази під час дискусійної панелі форуму "Європа: напрям відновлення" у м. Карпач (Республіка Польща).

"Паралельно з реформуванням медицини ми змінюємо і підходи. Більше уваги приділяємо науковій основі, розробкам і виробництву власних ліків і вакцин", - цитує прем'єра прес-служба уряду.

Шмигаль також зазначив, що криза, викликана пандемією COVID-19, торкнулася всього світу, тому шукати шляхи подолання викликів країни повинні разом.

Він наголосив, що є кілька сценаріїв виходу з кризи, і загальний виклик країн сьогодні - забезпечити рівномірне і справедливе відновлення для всього суспільства. Він озвучив низку пріоритетів, без яких сьогодні неможливо вийти з кризи.

"По-перше, необхідно мати розуміння і бачення стратегії. Вперше за часи незалежності України ми розробили економічну стратегію розвитку до 2030 року, яка містить понад 30 векторів і 12 програм", - заявив Шмигаль.

Крім того, економічне відновлення, за словами прем'єр-міністра, неможливе без підтримки урядом і бізнесом інфраструктурних проектів.

"Президент Володимир Зеленський ініціював програму "Велике будівництво". В Україні є можливість будувати дороги, відновлювати інфраструктуру, мости, аеропорти, вокзали. Ми багато уваги приділяємо державно-приватному партнерству, що також є важливим напрямом подолання кризи. Уряди повинні взяти лідерство, щоб виводити країни з кризи, але без підтримки суспільства і бізнесу неможливо подолати виклики, з якими ми стикаємося", - зазначив Шмигаль.

Серед іншого глава уряду наголосив на важливості зеленого переходу, оскільки це "не тільки про зміни клімату, а також про добробут людей, значні інвестиції, розвиток водневих технологій та інших інноваційних напрямів".

На завершення Шмигаль наголосив, що країни повинні приділяти увагу розвитку торгівлі та інвестиційного простору і робити спільні кроки для посилення безпеки в регіоні.

Як повідомлялося, Шмигаль відвідав з робочим візитом Республіку Польща 9 вересня. В ході візиту він провів зустрічі з головою Ради міністрів Республіки Польща Матеушем Моравецьким, прем'єр-міністром Республіки Словенія Янезом Яншою і взяв участь у дискусійній панелі ХХХ Економічного форуму в м. Карпач".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Фармак" реалізував плани на 2021 рік із присутності на зарубіжних ринках – виконавчий директор

Лікарі медгрупи "Адоніс" провели унікальну реконструктивну операцію

Лікарі "Охматдиту" провели 14 трансплантацій нирок за останні 9 місяців

В Україні 9 областей можуть вийти із "червоної" зони - міністр охорони здоров'я

Проти штаму COVID-19 "омікрон" необхідно використовувати ті самі заходи, що й проти "дельта" - ВООЗ

Майже 44% українців отримали одне щеплення проти COVID-19, повний курс пройшли 37% дорослого населення

Обстеження на ВІЛ у 2020 році пройшли 2,5 млн українців, у 19 тис. виявили вірус

У 2022 році Україна розпочне реконструкцію 48 обласних лікарень – Зеленський

Для технічного переоснащення українських медзакладів потрібно 17 млрд грн

МОЗ розглядає рекомендації НТГЕІ щодо застосування бустерної дози ковідної вакцини для громадян, які виїжджають до країн, де вона необхідна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА