20:55 01.10.2021

Компанія Merck повідомила про розробку препарату від COVID-19

2 хв читати
Компанія Merck повідомила про розробку препарату від COVID-19

Транснаціональна фармацевтична компанія Merck заявила про розробку препарату від коронавірусу COVID-19, здатного полегшувати перебіг хвороби, що потенційно може знизити кількість госпіталізацій і смертей від захворювання, передає в п'ятницю агентство Associated Press (AP).

За словами представників Merck і партнера компанії Ridgeback Biotherapeutics, випробування показали, що пацієнтів, які отримували ліки, рідше госпіталізували, ніж тих, хто приймав плацебо. Також серед тих, хто застосовував препарат, менше кількість смертей порівняно з групою, що одержувала плацебо.

У дослідженні взяли участь 775 пацієнтів з COVID-19 різного ступеня тяжкості, що перебувають у групі підвищеного ризику в зв'язку з наявністю різних захворювань, за яких COVID-19 людина переносить важче. Ніхто з учасників дослідження не був вакцинований.

Всього 7,3% пацієнтів, які взяли ліки, протягом 30 днів після прийому були госпіталізовані або померли. Те ж саме сталося з 14,1% пацієнтів, які отримали плацебо.

У Merck заявили, що найближчим часом звернуться до влади США та інших країн у всьому світі для отримання схвалення на використання препарату в формі таблеток. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США в найближчі тижні може дати свій дозвіл на використання ліків, зазначає агентство.

Якщо використання таблеток буде схвалено, вони стануть першими ліками від COVID-19 у капсулах. Наразі всі інші сертифіковані в США ліки вводяться внутрішньовенно.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Moderna оголосила про успішні випробування вакцини проти COVID-19 серед дітей віком від шести до 11 років

Вакцини Pfizer ефективні більше ніж на 90% при щепленні дітей - компанія

В Україні зупинений через техпроблеми виробник кисню відновив роботу, на двох заводах тривають регламентні роботи - МОЗ

EHealth дасть змогу виявити серед сімейних лікарів противників вакцинації проти COVID-19 - Ляшко

EHealth позволит выявить среди семейных врачей противников вакцинации от COVID-19 – Ляшко

Проблеми з постачанням кисню до ковідних лікарень зумовлені технічною несправністю на одному із заводів

Замість бустерної дози українцям буде запропоновано повний курс ревакцинації у 2022 році

Понад 81 тис. пацієнтів НІР у 2018-2021 рр. не отримали в повному обсязі передбачену державою медичну допомогу в стаціонарі - Рахункова палата

На Миколаївщині лікарню попередили про тимчасове припинення постачань кисню через його відсутність в українських виробників

МОЗ у жовтні розширило мережу ковідних медзакладів до 422

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА