13:52 04.10.2021

Медична компанія "Адоніс" почала розвивати франчайзингову мережу

2 хв читати
Медична компанія "Адоніс" почала розвивати франчайзингову мережу

Медична компанія "Адоніс" розпочала реалізацію стратегії розвитку франчайзингової мережі.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор компанії Віталій Гірін, стратегія реалізується у двох форматах - медичний центр і пункти забору лабораторних аналізів.

"Ми маємо два варіанти: невеличкий медичний центр із поліклінічним прийомом або ж пункт забору - маніпуляційний кабінет. Вони працюватимуть під нашим брендом Adonis і дотримуватимуться всіх правил і вимог корпоративної культури. При цьому ми будемо контролювати наших френчайзі", - сказав він.

Як повідомив Гірін, наразі "Адоніс" уже залучила трьох франчайзингових партнерів для відкриття великого медичного центру з хірургією і двох пунктів забору. До кінця року планується відкрити до десяти пунктів забору в різних регіонах країни.

Відповідаючи на запитання, хто може бути франчайзі "Адоніса", Гірін повідомив, що це можуть бути "і люди з медицини, і люди не зі сфери охорони здоров'я, яких ми готові супроводжувати та яким готові допомагати".

"Серед наших потенційних франчайзі можуть бути медпрацівники, наприклад лікар, який хоче відкрити свій кабінет, або медзаклад. Ми готові допомогти на будь-якому етапі, починаючи від отримання ліцензії до супроводу операційної діяльності. Також нашими франчайзі можуть бути власники приміщень, які хочуть розвивати в них медичний бізнес. У такому разі ми готові допомагати з усіх медичних питань. Єдина умова: наш партнер має розуміти, що буде займатися розвитком свого бізнесу, це не здійснювати пасивні інвестиції", - сказав він.

Adonis - мережа приватних медичних центрів повного циклу для дорослих і дітей.

Приватну клініку Adonis засновано понад 20 років тому. До її мережі входять десять філій у Києві та області, зокрема два власні пологові будинки й лабораторія стовбурових клітин. У філіях клініки лікарі здійснюють прийом за 60 медичними напрямами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Moderna оголосила про успішні випробування вакцини проти COVID-19 серед дітей віком від шести до 11 років

На Херсонщині запасів кисню у COVID-лікарнях вистачить лише на три дні - заступник голови ОДА

Вакцини Pfizer ефективні більше ніж на 90% при щепленні дітей - компанія

В Україні зупинений через техпроблеми виробник кисню відновив роботу, на двох заводах тривають регламентні роботи - МОЗ

EHealth дасть змогу виявити серед сімейних лікарів противників вакцинації проти COVID-19 - Ляшко

EHealth позволит выявить среди семейных врачей противников вакцинации от COVID-19 – Ляшко

Проблеми з постачанням кисню до ковідних лікарень зумовлені технічною несправністю на одному із заводів

Замість бустерної дози українцям буде запропоновано повний курс ревакцинації у 2022 році

Понад 81 тис. пацієнтів НІР у 2018-2021 рр. не отримали в повному обсязі передбачену державою медичну допомогу в стаціонарі - Рахункова палата

На Миколаївщині лікарню попередили про тимчасове припинення постачань кисню через його відсутність в українських виробників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА