15:26 06.10.2021

Київ готується розвивати потенціал комунальних клінік на міжнародному ринку медичного туризму - депутат

2 хв читати
Київ готується розвивати потенціал комунальних клінік на міжнародному ринку медичного туризму - депутат

Київ готується розвивати й промотувати потенціал комунальних клінік на міжнародному ринку медичного туризму, вніс напрям медтуризму до нової міської програми розвитку туризму, повідомила депутат Київради Алла Шлапак.

"Завтра Київська міськрада готується ухвалити міську цільову програму розвитку туризму, в якій вперше є розділ медичного туризму. Основним завданням цього напряму в програмі є можливість фінансувати участь комунальних медзакладів у виставках, зокрема за кордоном, тому що клініки Києва мають величезний науковий потенціал і практичний досвід", - сказала вона агентству "Інтерфакс-Україна" в кулуарах конгресу медичного туризму в Києві в середу.

Шлапак зазначила, що до прийому іноземних медичних туристів готові всі комунальні пологові будинки, які надають послуги не тільки з родопомочі, а й із репродукції.

"Наприклад, іноземних пацієнтів готова, зокрема, прийняти лікарня №12, це найкраща лікарня зі щелепно-лицевої хірургії, яка користується великим попитом за кордоном, наш онкоцентр, який навіть із точки зору сервісу набагато кращий, ніж державна онкологічна клініка. Те саме стосується кардіологічної допомоги, тому що ті операції, які проводять сьогодні в кардіологічному відділенні Олександрівської лікарні, не завжди навіть у Центрі серця роблять", - сказала вона.

Крім того, за словами Шлапак, медичні послуги іноземним громадянам успішно надають стоматологічні клініки Києва, зокрема комунальна стоматологічна клініка на вул. Пимоненка.

"Нам потрібно розвивати і показувати, що ми можемо в реабілітації, тому що у нас є унікальні реабілітаційні центри, санаторії. Послуги в частині дієтології - вони дуже популярні, але не представлені в розділі послуг медичного туризму, а потенціал є. І, звісно, рекреаційні заклади, наші санаторії та профілакторії, які другий рік перебувають у процесі реформування, і поліпшується їх матеріально технічна база", - змалювала перспективу Шлапак.

Багато клінік приймають іноземних пацієнтів, після того як вони стали автономними, вони працюють зі страховими компаніями. Іноземні пацієнти ніколи не приходять із валізою грошей, вони приходять зі страховим полісом, послуги оплачує страхова компанія, також пояснила вона.

"Нам навіть важко оцінити, наскільки може зрости галузь медичного туризму завдяки подоланню корупції, іноземні туристи навчать наших медиків працювати легально", - вважає Шлапак.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Moderna оголосила про успішні випробування вакцини проти COVID-19 серед дітей віком від шести до 11 років

На Херсонщині запасів кисню у COVID-лікарнях вистачить лише на три дні - заступник голови ОДА

Вакцини Pfizer ефективні більше ніж на 90% при щепленні дітей - компанія

В Україні зупинений через техпроблеми виробник кисню відновив роботу, на двох заводах тривають регламентні роботи - МОЗ

EHealth дасть змогу виявити серед сімейних лікарів противників вакцинації проти COVID-19 - Ляшко

EHealth позволит выявить среди семейных врачей противников вакцинации от COVID-19 – Ляшко

Проблеми з постачанням кисню до ковідних лікарень зумовлені технічною несправністю на одному із заводів

Замість бустерної дози українцям буде запропоновано повний курс ревакцинації у 2022 році

Понад 81 тис. пацієнтів НІР у 2018-2021 рр. не отримали в повному обсязі передбачену державою медичну допомогу в стаціонарі - Рахункова палата

На Миколаївщині лікарню попередили про тимчасове припинення постачань кисню через його відсутність в українських виробників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА