17:21 18.10.2021

МОЗ вивчає можливість використання камер відеофіксації для моніторингу дотримання епідвимог в Україні

1 хв читати
МОЗ вивчає можливість використання камер відеофіксації для моніторингу дотримання епідвимог в Україні

Міністерство охорони здоров'я України вивчає можливість використання камер відеофіксації для моніторингу дотримання протиепідемічних вимог.

"Йдеться про використання спеціального програмного забезпечення, яке не дає змоги ідентифікувати особу, проте дає змогу протягом декількох годин видати фінальні цифри, скільки було порушень дистанції, маскового режиму і таких речей, які підлягають моніторингу", - сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузін на прес-конференції в Києві у понеділок.

Він зазначив, що під час впровадження пілотного проекту відеофіксації жодна особа не буде ідентифікована. "Тут ключове те, що під час цього пілотного проекту не буде ідентифіковано жодну особу, і відповідно не застосовуватимуться жодні штрафні санкції. У свою чергу Міністерство охорони здоров'я отримуватиме інформацію про загальний відсоток дотримання протиепідемічних вимог. Якщо результат нас влаштовуватиме, то проект пошириться й на інші області країни", - сказав Кузін.

За його словами, проект ініційований ВООЗ і наразі перебуває на фінальній стадії розробки. "Наразі відбувається етап фінальної біоетичної експертизи, і якщо вона видасть нам позитивний висновок, то ми можемо перейти до початку цього проекту", - сказав Кузін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Американська торговельна палата в Україні занепокоєна ухваленням законопроєктущодо регулювання фармацевтичного ринку

Проєкт безоплатного лікування зору для ветеранів поширено на Дніпро

Європейська Бізнес Асоціація закликає Президента ветувати закон щодо регулювання фармацевтичного ринку

Україна для реалізації правила Болар має змінити судову практику та деякі закони - юрист

Прийнятий закон про реєстрацію ліків матиме негативні наслідки, потрібно напрацювати ефективніші рішення - AmCham

Очільник МОЗ: Ми інформуватимемо українців про те, хто долучився до декларації зі зниження цін на ліки

Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо зниження на 30% з 1 березня цін на найбільш затребувані ліки

П’ятірка найбільших аптечних мереж підписали декларацію про зниження цін на ліки

Ліки в Україні здаються дорогими через низку купівельну спроможність українців

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Житомирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА