Інтерфакс-Україна
11:59 19.10.2021

Україна здатна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн доз за тиждень

1 хв читати
Україна здатна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн доз за тиждень

Україна здатна забезпечити населення вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень за тиждень, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені, й окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська, вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, слова якого наводить прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Ляшко також зазначив, що головне завдання для місцевої влади - збільшити кількість центрів вакцинації та зробити графік їх роботи максимально зручним для населення. На цьому також акцентував президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підтримала у -1-му читанні законопроєкт про закупівлю ліків за механізмом ДКД коштом місцевих бюджетів

"Санофі" в рамках екологічного проєкту висадили в 19 українських лікарнях понад 800 дерев

Ліки увійшли в трійку категорій витрат українців, 79% опитаних купують їх за рахунок інших товарів - дослідження

Невирішеність оргпитань меддопомоги пораненим військовим у приватних клініках не дозволяє приватникам долучитися до їх лікування – експерт

Релокована з Київської області клініка пластичної хірургії відкриється на Закарпатті

Після війни Україна стане одним з світових центрів реконструктивної хірургії – експерт

"Дарниця" пройшла перевірку регулятора Литви на відповідність міжнародним стандартам GMP

Українські пластичні хірурги об'єдналися для допомоги ЗСУ та розвитку реконструктивної медицини

АМКУ застеріг 160 виробників та імпортерів ліків штучно обмежувати роботу з дистриб’юторами

Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА