Інтерфакс-Україна
11:32 20.10.2021

МОЗ у жовтні розширило мережу ковідних медзакладів до 422

1 хв читати
МОЗ у жовтні розширило мережу ковідних медзакладів до 422

Міністерство охорони здоров'я України в жовтні розширило мережу медзакладів для надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 до 422.

"Станом на вчора мережу медзакладів для надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 розширено до 422", - повідомила заступник голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Анна Фенчак на прес-конференції в Києві в середу.

Вона повідомила, що НСЗУ до кінця жовтня має намір укласти контракти з усіма такими медичними закладами, які відповідатимуть вимогам Нацслужби, зокрема щодо забезпечення киснем і наявності необхідної кількості лікарів.

"З усіма медзакладами, які відповідають вимогам, НСЗУ укладає договори. Їх буде підписано до кінця жовтня, оплату за фактично надані медпослуги буде здійснено на початку листопада", - уточнила Фенчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держлікслужба видала перший дозвіл на ввезення в Україну субстанції медканабісу

AmCham не підтримує пропозиції щодо змін ліцензійних умов на фармринку

В Україні почався щорічний посилений епіднагляд за холерою

Проєкт правил маркетингу ліків враховує інтереси аптечного бізнесу, пропозиції фармвиробників проігноровано - заява

Кабмін запровадив виплату в 200 тис. грн для випускників медвишів, які працевлаштовуються в селах або прифронтових територіях

Менше половини сімейних лікарів, які перебували за кордоном понад пів року, мали заміну в Україні

НСЗУ штрафуватиме медзаклади за стягнення з пацієнтів грошей за наркоз

У Львові провели унікальну операцію новонародженій за допомогою робота Da Vinci

Потреба в ліках для пацієнтів із розсіяним склерозом забезпечена лише на 20% – пацієнти

"Укрпошта" відпрацьовує дотримання температурного режиму сервісу "Укрпошта.Аптека"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА