Інтерфакс-Україна
15:38 30.11.2021

Для технічного переоснащення українських медзакладів потрібно 17 млрд грн

1 хв читати
Для технічного переоснащення українських медзакладів потрібно 17 млрд грн

Для технічного переоснащення українських медзакладів необхідно 17 млрд грн, вважає міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Для технічного переоснащення медзакладів потрібно 17 млрд грн. Чи є такі кошти додатково? Напевно, ні", - сказав він під час дискусії на Корейсько-українському форумі у Києві у вівторок.

Ляшко також повідомив про плани МОЗ запустити в 2022 році кластеризацію медзакладів, щоб визначити "місце та роль кожного з них у системі охорони здоров'я".

"Ми не можемо інвестувати в усі медзаклади однаково. Ми маємо знайти місце та роль кожного медзакладу в системі охорони здоров'я, щоб визначити провідного провайдера з кожної послуги у кожному регіоні", - сказав він.

Ляшко нагадав: коли послуги з лікування інфарктів та інсультів були визначені як пріоритетні та почали оплачуватись за підвищеним тарифом, "усі клініки захотіли мати ангіограф".

"Ми розуміємо, що так не може бути, тому що в цьому випадку це обладнання не було б завантажено і працювало б лише дві-три години за день", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Заборона проводити конкурси на головного лікаря під час воєнного стану не має сенсу – Радуцький

Мережа лікарень з послугами ендопротезування у Києві тепер налічує 9 медзакладів

Міноборони розробило проєкт оновленої Воєнно-медичної доктрини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА