Інтерфакс-Україна
09:31 09.12.2021

Штам "омікрон" заразніший, ніж "дельта", але хвороба протікає легше - дослідження

1 хв читати

Штам COVID-19 "омікрон", згідно з даними нового японського дослідження, поширюється на ранній стадії захворювання вчетверо активніше, ніж варіант "дельта", повідомило агентство Bloomberg у четвер.

"Варіант "омікрон" заразніший, він долає імунітет, вироблений і природним шляхом, і за допомогою вакцинації", - наводить агентство слова автора дослідження Хіросі Нісіури.

Проте на сьогодні при "омікроні" захворювання протікає здебільшого у легкій формі, тяжких випадків хвороби спостерігається мало, зазначається у дослідженні.

Компанії Pfizer і BioNTech в середу оголосили, що три дози їхньої вакцини проти коронавірусу нейтралізують новий штам COVID-19 "омікрон".

Хіросі Нісіура – професор Кіотського університету. Він спеціалізується на математичному моделюванні інфекційних захворювань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

McDonald's в Україні передає понад 17,6 млн грн на будівництво благодійного простору в "Охматдиті"

ЮНІСЕФ поставила в Україну 136 тис. доз вакцини АКДП у межах співпраці України з Gavi

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА