Інтерфакс-Україна
13:51 22.12.2021

Пункти вакцинації від COVID-19 буде закрито 1-2 січня

1 хв читати
Пункти вакцинації від COVID-19 буде закрито 1-2 січня

Пункти вакцинації від COVID-19 у всій Україні не працюватимуть 1-2 січня 2022 року, медики візьмуть вихідний, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Марія Карчевич.

"Пункти та центри вакцинації населення проти COVID-19 не працюватимуть 1 та 2 січня. У перші дні після Нового року ми даємо можливість відпочити медичним працівникам. В решту днів пункти вакцинації працюватимуть за звичайним розкладом", - сказала вона на брифінгу в середу.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в МОЗ, відомство очікує, що в перші два дні нового року, які випадають на суботу і неділю, попит на вакцинацію буде вкрай низьким.

На сьогодні в Україні створено понад 1400 мобільних бригад для проведення вакцинації від COVID-19, працюють понад 3300 пунктів та понад 500 центрів вакцинації.

ОСТАННЄ

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

Агресор зруйнував або пошкодив майже 2,4 тис. об’єктів в 781 медзакладі

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА