17:01 21.01.2022

"Добробут" відновив роботу ковідного стаціонару через новий сплеск захворюваності в Україні

2 хв читати
"Добробут" відновив роботу ковідного стаціонару через новий сплеск захворюваності в Україні

 Медична мережа "Добробут" відновила роботу стаціонару в Києві для лікування пацієнтів із COVID-19 через новий сплеск захворюваності в Україні.

Як повідомляється в пресрелізі компанії, ковідний стаціонар на 19 ліжок із відділенням інтенсивної терапії починає працювати з 21 січня в столиці за адресою вул. Любомира Гузара, 3. Це той самий заклад, який "Добробут" відкрив на початку 2020 року як перший приватний ковідний стаціонар в Україні.

"Ми спостерігаємо різкий сплеск захворюваності на COVID-19, спричиненої новим штамом "омікрон". Незважаючи на те, що цей штам викликає менш тяжкий перебіг захворювання, уже зараз можна прогнозувати зростання кількості госпіталізацій через надзвичайну контагіозність штаму", - зазначає головний менеджер з інфекційного контролю мережі, лікар-інфекціоніст Станіслава Рикова.

Крім того, у "Добробуті" можна отримати щеплення від COVID-19 вакцинами Moderna, Pfizer та CoronaVac., уточнюється в релізі.

Як повідомлялося, під час спалаху COVID-19 у 2020-2021 році в мережі "Добробут" працювали три ковідні стаціонари: на просп. Любомира Гузара, на Софіївській Борщагівці та в медичному центрі на просп. Бажана.

"Добробут" – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. До складу мережі входять 20 медичних центрів, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Мережа надає медпослуги за більш ніж 75 напрямами.

За п'ять років "Добробут" інвестував у розвиток мережі та високотехнологічне обладнання близько 1,5 млрд грн. Крім того, з 2020 року мережа розвиває власний освітній проєкт "Академія Добробут" для навчання медичного персоналу, підвищення кваліфікації лікарів та розвитку інтернатури.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА