Інтерфакс-Україна
11:54 05.02.2022

Ризик госпіталізації після зараження "омікроном" на 75% нижче, ніж у інших штамів COVID-19 - дослідження

1 хв читати

Ризик госпіталізації інфікованих штамом "омікрон" COVID-19 нижче на 75%, ніж при зараженні іншими штамами коронавірусу, зокрема, "дельтою", дійшли висновку португальські вчені, повідомляє телерадіокомпанія RTP.

Дослідники з Інституту охорони здоров'я імені Рікарду Жорже проаналізували статистику пацієнтів лікарень зі штамом "омікрон" і дійшли висновку, що серед 100 заражених 25 пацієнтів госпіталізують. У решти 75 осіб спостерігаються симптоми, які не потребують постійного медичного спостереження і госпіталізації.

Також вони дійшли висновку, що люди, інфіковані "омікроном" і госпіталізовані з ним, в середньому менше за часом перебувають у лікарні, ніж з іншими штамами, а також ризик смертності з "омікроном" набагато нижчий.

Дослідження проводилося на підставі інформації про грудневих хворих, які проживають у Португалії, і воно дало "обнадійливі результати, що підтверджують висновки аналогічних досліджень, проведених в інших країнах", - зазначає RTP.

У багатьох країнах світу спостерігається різкий приріст хворих на COVID-19 у зв'язку з поширенням штаму "омікрон", що з'явився в країнах Африки наприкінці минулого року. Однак у всіх країнах медики відзначають, що незважаючи на те, що "омікроном" заражається більше людей, ніж під час поширення інших штамів, але переносять захворювання люди швидше і легше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

Кабмін затвердив порядок реалізації програми медгарантій на 2026р - Свириденко

УЧХ реалізує програму реабілітації на Львівщині

Вакцина від ВПЛ розвезена до всіх центрів контролю та профілактики захворювань, доставка у Краматорськ затримана через бойові дії

Фармкомпанія "Здоров'я" через близькість фронту перевела частину співробітників на дистанційний режим

Комітет здоров'я нації підтримав доопрацьований законопроєкт про врегулювання обігу нікотинових паучів

Уряд дозволив продаж ліків на АЗС - МОЗ

Кабмін поклав виконання обов’язків голови Держлікслужби на заступника голови Короленка

НСЗУ очікує затвердження продовження експериментального проєкту зубопротезування для військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА