Інтерфакс-Україна
13:59 20.04.2022

Попередньо на відновлення 36 повністю зруйнованих лікарень потрібно близько 13 млрд грн

1 хв читати
Попередньо на відновлення 36 повністю зруйнованих лікарень потрібно близько 13 млрд грн

На відновлення 36 лікарень, повністю зруйнованих унаслідок обстрілів російською армією, потрібно, за попередніми розрахунками, близько 12,817 млрд грн, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Уже зараз ми розуміємо, що для відновлення саме цих 36 закладів потрібно 12,817 млрд грн", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Ляшко наголосив, що обстріл українських лікарень був цілеспрямованим.

"Хіба можна випадково пошкодити 326 закладів і 36 зруйнувати? Є фотографії бомбардування пологового будинку в Маріуполі, і якщо це хтось може назвати випадковим, то я так сказати не можу. Це цілеспрямоване бомбардування конкретного закладу", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До міжнародних закупівель ліків в рамках Critical Medicines Alliance приєдналися 6 українських фармзаводів

АМКУ застеріг 160 виробників та імпортерів ліків штучно обмежувати роботу з дистриб’юторами

Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

ДП "Електронне здоров’я" запустило реєстри дезінфекційних засобів та харчових добавок на платформі "Дія. Engine"

Затримка з боку постачальника реєстрації закуплених "МЗУ" ще незареєстрованих ліків досі критичне питання – голова "МЗУ"

Послугою безоплатного зубопротезування і стоматдопомоги з початку року скористалися понад 25 тис. захисників

Шмигаль: Цього року бюджет на медицину збільшено на понад 13,5 млрд грн

Суттєве зниження цін на 300 найменувань лікарських засобів спостерігається з кінця лютого – МОЗ

НСЗУ перевірить використання КТ у державних та комунальних клініках

Хірурги з Канади та США в ході 5-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 26 пораненим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА