18:22 20.04.2022

Європейський сертифікат про вакцинацію від COVID-19 виправдав себе і буде продовжений ще на рік

2 хв читати
Європейський сертифікат про вакцинацію від COVID-19 виправдав себе і буде продовжений ще на рік

Цифровий сертифікат ЄС про вакцинацію або перенесене захворювання COVID-19 став успіхом, Єврокомісія (ЄК) пропонує продовжити його ще на рік, заявив офіційний представник ЄК Крістіан Віганд.

"Дія сертифіката закінчиться наприкінці червня. Ми запропонували продовжити на рік з тієї простої причини, що ми не знаємо, як епідемічна ситуація розвиватиметься найближчими місяцями, зокрема восени. Ми вже бачили: можуть з'явитися нові штами", - сказав прессекретар у середу на брифінгу в Брюсселі.

"І в будь-якому разі, потрібно завжди бути напоготові і мати цей дуже корисний інструмент, який усе ще використовують у деяких країнах", - сказав Віганд, відповідаючи на запитання, яка перспектива сертифіката при тому, що деякі держави ЄС його вже не використовують.

За словами представника ЄК, цифровий сертифікат полегшив санітарну безпеку подорожей для громадян ЄС, а також підтримав туристичну галузь у Європі.

"Понад 1,7 млрд сертифікатів було видано. І ми тим самим створили міжнародний приклад. Тепер понад 60 країн і територій на п'яти континентах входять до цієї системи", - повідомив Віганд.

"Багато країн їх більше не вимагають. Це пов'язано з епідемічною ситуацією. Але я нагадаю, що ми завжди заявляли, що сертифікат не повинен бути попередньою умовою для подорожі, він потрібен для полегшення подорожі та її безпеки", - продовжив прессекретар.

"Сертифікат залишається, і, як ми завжди говорили, коли в ньому більше не буде потреби, ми його скасуємо із задоволенням, але ми до цього поки що не дійшли", - додав представник Єврокомісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Маріупольці помирають через брак ліків – мер

Особам з інвалідністю для продовження групи під час війни не потрібно проходити комісію

Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 548,4 млн - університет Гопкінса

ВООЗ закликає до координації дій у зв'язку з різким зростанням захворюваності на мавпячу віспу в Європі

Агресор перешкоджає ефективному епіднагляду на окупованих територіях – Ляшко

З початку війни до кінця червня продаж ліків знизився на 14% у гривні і на 23% в упаковках

Україна розпочала інфраструктурний етап медреформи – Ляшко

Кількість побутових та військових травм очей у дітей під час війни зростає – експерт

Війна надала додаткового стимулу для впровадження реформи системи охорони здоров'я під час повоєнного відновлення – експерт

Фармкомпанії стикаються із затримками на кордоні під час виїзду вантажівок з країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА