Інтерфакс-Україна
11:58 03.05.2022

"Дарниця" розпочала виробництво препаратів проти радіації

1 хв читати
"Дарниця" розпочала виробництво препаратів проти радіації

Фармацевтична компанія "Дарниця" (Київ) у рамках співпраці з Міністерством охорони здоров'я України та Радою національної безпеки і оборони зареєструвала та випустила препарат "Калію Йодид-125-Дарниця", призначений для захисту людей від радіації, написав у фейсбуці голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Він повідомив, що препарат створено відповідно до регламенту щодо проведення йодної профілактики в разі радіаційної аварії.

Крім того, Шимків повідомив, що минулого тижня "Дарниця" безкоштовно передала 525 тис. упаковок (5 250 000 таблеток) із першої партії "Калію Йодид-125-Дарниця" Центру громадського здоров'я МОЗ. Це дасть змогу провести йодну профілактику в разі потреби понад 5 млн осіб.

Йодид калію використовують для захисту щитовидної залози від накопичення радіації. Ризик радіаційного ураження щитовидної залози може бути знижено або навіть нівельовано у разі своєчасного призначення йодної профілактики. Оптимальний ефект йодної профілактики досягається за превентивного прийому йодиду калію за шість і менше годин, а також одночасно з надходженням радіоактивних ізотопів йоду або потраплянням у зону забруднення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА