Інтерфакс-Україна
17:15 18.05.2022

Лікарня у звільненому Макарові готується до реконструкції - голова Київської ОВА

1 хв читати

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк повідомив про підготовку до реконструкції пошкодженої лікарні у смт Макарів Бучанського району Київської області, звільненої від російської окупації.

"Це селище зазнало сильних руйнувань. Рашисти знищували цивільні та соціальні об'єкти. Пошкодили і місцеву лікарню. Там вибито двері, не залишилося жодного вцілілого вікна. Наголошу, що навіть у таких умовах медзаклад із 15 квітня вже почав працювати... Наразі готуємо Макарівську лікарню до реконструкції", - написав Павлюк у телеграмі у середу.

При цьому він висловив переконання, що після реконструкції вона "стане ще кращою і потужнішою, ніж раніше".

За словами голови обладміністрації, наразі медики приймають близько 200 пацієнтів щодня. "Серед хороших новин: під час бойових дій змогли зберегти апарати КТ та УЗД. Це вже добре, тому що це обладнання дуже важливе для обстежень", - повідомив Павлюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА