19:02 20.05.2022

Українські співробітники індійської "Діа Фарма Лімітед" від початку війни відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях

2 хв читати

Співробітники індійської фармкомпанії "Діа Фарма Лімітед Україна" (Dia Pharma Limited) із початку війни працюють волонтерами там, де на сьогодні проживають, і відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях у регіонах, де тривають інтенсивні бойові дії.

"У Донецькому, Запорізькому, Харківському та Херсонському регіонах наші представники ще повернулися до лікарень для роботи за спеціальністю "медсестра" або "лікар" - за відповідною кваліфікацією", - повідомила компанія агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з пресрелізом, співробітники "Діа Фарма Лімітед" працюють у лікарнях на волонтерських засадах, у тих регіонах, де проживають співробітники, надаючи медичну допомогу та надаючи ліки українським військовим і постраждалим від бомбардувань людям.

Коментуючи логістику ліків, у компанії уточнили, що наразі їм швидше поставити лікарські засоби у ті області України, де відносна тиша і не тривають бойові дії. "У більшості випадків саме звідти товар транспортується у гарячі точки", - повідомили у компанії.

"Діа Фарма Лімітед" постачає в українські лікарні та госпіталі препарати першої необхідності: антибіотики, кровоспинні засоби, а також препарати супроводу хірургічних втручань.

"Незважаючи на деякі проблеми з логістикою, відбувається постачання таких препаратів, як "Діацеф" (цефтріаксон), "Бактолокс" (цефтазидим), "Гемоактив-МБ" (транексамова кислота), "Тазпен" (піперацилін-тазобактам), "Ондансет" (ондансетрон) та "Діапразол" (омепразол). Робота триває щодня, тому суми допомоги обчислюються вже мільйонами гривень", - повідомили у компанії.

Dia Pharma Limited представляє на фармацевтичному ринку лікарські засоби й товари медичного призначення.

Компанія є постійним членом Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА