07:46 23.05.2022

Пандемію COVID-19 ще не закінчено - голова ВООЗ

2 хв читати
Пандемію COVID-19 ще не закінчено - голова ВООЗ

Скасування обмежень проти коронавірусу в багатьох країнах не означає, що пандемія закінчилася, заявив глава ВООЗ Тедрос Гебреєсус в неділю.

"Чи закінчилася пандемія? Ні, безперечно. Я розумію, що це не те послання, яке ви хотіли б почути, і це точно не те послання, яке я хотів би доставити", - заявив Гебреєсус, виступаючи на відкритті 75-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я.

Він зазначив, що падіння захворюваності та смертності від коронавірусу по всьому світу, а також скасування обмежень у багатьох країнах є великим прогресом, але "проблема не вирішена ніде, доки вона не вирішена скрізь". За словами голови ВООЗ, майже в 70 країнах у різних регіонах захворюваність продовжує зростати, при тому, що кількість тестів на коронавірус у всьому світі зменшується.

Гебреєсус додав, що загалом 57 країн вакцинували понад 70% населення, і майже всі вони є країнами з високим рівнем доходу. Він закликав зробити все можливе, щоб досягти таких показників у всьому світі, а також вакцинувати "100% людей віком від 60 років, 100% працівників охорони здоров'я та 100% людей, які мають супутні захворювання".

Минулого року глава ВООЗ неодноразово заявляв, що до середини 2022 року усі країни світу мають вакцинувати 70% населення.

За весь період пандемії у всьому світі було зафіксовано близько 527,6 млн випадків зараження коронавірусом та понад 6,2 млн смертей від наслідків захворювання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА