17:13 01.07.2022

Агресор перешкоджає ефективному епіднагляду на окупованих територіях – Ляшко

1 хв читати
Агресор перешкоджає ефективному епіднагляду на окупованих територіях – Ляшко

Агресор перешкоджає проведенню ефективного епіднагляду на окупованих територіях на півдні України, ендемічних, зокрема за холерою, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"До значної частини ендемічно значимих територій за холерою у нас немає доступу через вторгнення Росії. Система епіднагляду працює, мережа закладів охорони здоров'я інфекційного профілю готується до потенційного можливого прийому хворих на гострі кишкові інфекційні хвороби, зокрема і на холеру, але ми розуміємо, в яких умовах доводиться працювати і лікарням, і лікарям там, де відбуваються активні бойові дії і не лише там", - сказав він в ефірі телемарафону на каналі "1+1" у п'ятницю.

Ляшко повідомив, що загалом минулого тижня органи санепіднагляду досліджували 1,5 тис. зразків біологічного матеріалу пацієнтів із гострими кишковими інфекціями, випадки холери не підтвердилися.

Ляшко наголосив, що до великої кількості інфекційних захворювань може призводити руйнування інфраструктури та обмеження доступу до води.

"Ми можемо говорити про дифтерію, і про ризики виникнення поліомієліту, гепатиту та великої кількості патологій інфекційного характеру, які можуть виникати через те, що немає можливості дотримуватися санітарно-гігієнічних умов", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА