Інтерфакс-Україна
19:59 12.07.2022

Американський USAID запускає проєкт на $45 млн для зміцнення системи охорони здоров'я України

1 хв читати
Американський USAID запускає проєкт на $45 млн для зміцнення системи охорони здоров'я України

Агентство міжнародної допомоги США (USAID) розпочинає 5-річний проєкт вартістю $45 млн для зміцнення системи охорони здоров'я України, повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Ця допомога включатиме реагування на кризи, послуги з охорони психічного здоров'я та багато іншого відповідно до ініціативи першої леді (Олени) Зеленської з психічного здоров'я", - написала Брінк у твіттері за підсумками зустрічі з головою МОЗ Віктором Ляшком.

Раніше у вівторок Україна також отримала грант від США через USAID на $1,7 млрд. на підтримку Програми медичних гарантій (ПМГ), зокрема, на виплату заробітних плат медикам.

Як зазначається на сайті USAID, агентство надало уряду України пряму бюджетну підтримку у розмірі $4 млн. Ці ресурси допомогли українському уряду продовжувати виконувати основні функції – наприклад, забезпечити подачу газу та електрики до лікарень, шкіл та інших критично важливих об'єктів інфраструктури, підтримувати доставку гуманітарних вантажів громадянам та продовжувати виплачувати заробітну плату державним службовцям і вчителям.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

"Санофі" у поточному епідсезоні поставила весь запланований обсяг вакцин від грипу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА