Інтерфакс-Україна
18:54 18.07.2022

ВР планує пряму заборону відпуску ліків без рецепта після війни

1 хв читати
ВР планує пряму заборону відпуску ліків без рецепта після війни

 Верховна Рада має намір запровадити на рівні закону пряму заборону на відпуск рецептурних ліків без рецепта через три місяці після завершення воєнного стану.

За відповідний законопроєкт (№7444) про внесення змін до деяких законів щодо посилення контролю за відпуском лікарських засобів у першому читанні проголосували в понеділок 296 народних депутатів, йдеться в інформації на сайті ВР.

Цим документом також запроваджується адміністративна відповідальність медпрацівників та фармацевтів у разі призначення та відпуску рецептурних ліків без рецепта, за недійсним рецептом або з порушенням порядку МОЗ щодо продажу препаратів.

Згідно з пояснювальною запискою, основними завданнями законопроєкту, серед 20 авторів якого голова профільного парламентського комітету Михайло Радуцький, є створення умов для введення в Україні відпуску ліків за рецептами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА