Інтерфакс-Україна
16:19 22.09.2022

Медична мережа "Добробут" відкрила ковідний стаціонар

1 хв читати
Медична мережа "Добробут" відкрила ковідний стаціонар

Медична мережа "Добробут" через погіршення епідситуації в Україні відкрила ковідний стаціонар на 10 ліжок для лікування пацієнтів із COVID-19.

Як повідомляється в пресрелізі мережі, ковідний стаціонар діятиме у лікувально-діагностичному центрі "Добробут" у Києві, відділення розраховане на 10 пацієнтів як дорослих, так і дітей.

"За необхідності кількість місць буде збільшено", - наголосили у "Добробуті".

"На жаль, коронавірусна інфекція нікуди не зникла і знову становить загрозу для здоров'я українців. Кількість нових випадків стрімко зростає, а з нею і кількість пацієнтів із тяжким перебігом захворювання", - зазначила головний менеджер з інфекційної безпеки медмережі Станіслава Рикова.

Як повідомлялося, під час спалаху COVID-19 у 2020-2021 роках у мережі "Добробут" працювали три ковідні стаціонари в столиці: на просп.Любомира Гузара, на Софіївській Борщагівці та в медичному центрі на просп. Бажана.

"Добробут" – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. Мережа надає медпослуги за більш ніж 75 напрямками.

За п'ять років "Добробут" інвестував у розвиток мережі та високотехнологічне обладнання близько 1,5 млрд грн. Крім того, з 2020 року мережа розвиває власний освітній проект "Академія Добробут" для навчання медичного персоналу, підвищення кваліфікації лікарів та розвитку інтернатури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт правил маркетингу ліків враховує інтереси аптечного бізнесу, пропозиції фармвиробників проігноровано - заява

Кабмін запровадив виплату в 200 тис. грн для випускників медвишів, які працевлаштовуються в селах або прифронтових територіях

Менше половини сімейних лікарів, які перебували за кордоном понад пів року, мали заміну в Україні

НСЗУ штрафуватиме медзаклади за стягнення з пацієнтів грошей за наркоз

Асоціація фармацевтів України попереджає про наслідки нового порядку МОЗ щодо надання маркетингових послуг

У Львові провели унікальну операцію новонародженій за допомогою робота Da Vinci

Потреба в ліках для пацієнтів із розсіяним склерозом забезпечена лише на 20% – пацієнти

"Укрпошта" відпрацьовує дотримання температурного режиму сервісу "Укрпошта.Аптека"

В епідсезоні 2024/2025 в Україні грипом та ГРВІ перехворіло понад 4,5 млн людей

Понад 160 тис. рішень ухвалено за новою системою оцінювання повсякденного функціонування цьогоріч – заступниця міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА