Інтерфакс-Україна
15:28 21.11.2022

Шмигаль розраховує, що ВООЗ активно долучиться до забезпечення українських медзакладів енергетичним обладнанням

1 хв читати
Шмигаль розраховує, що ВООЗ активно долучиться до забезпечення українських медзакладів енергетичним обладнанням

 Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розраховує, що ВООЗ активно долучиться до забезпечення українських медичних закладів енергетичним обладнанням.

"Підтримка медичної сфери в умовах війни залишається одним із головних пріоритетів уряду. Обговорили потреби та виклики медицини з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, уряд разом із ВООЗ активно працює над забезпеченням українських лікарень автомобілями швидкої допомоги та обладнанням.

"Ключовим завданням зараз так само є забезпеченість медичних закладів якнайбільшою кількістю енергетичного обладнання. Розраховуємо, що ВООЗ активно долучиться й до цього процесу", - заявив прем'єр.

Він також зазначив, що сторони спільно приділяють значну увагу розвитку в Україні медицини катастроф, галузі психічного здоров'я, системи реабілітації та протезування.

Крім того, Шмигаль та Клюге обговорили розширення медичних послуг для пацієнтів у регіонах, що постраждали від війни, зокрема на Херсонщині, а також відновлення медичної системи на звільнених територіях.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА