16:29 11.01.2023

Запаси крові в Україні є достатніми, проте потрібно зберегти систему планового донорства

1 хв читати
Запаси крові в Україні є достатніми, проте потрібно зберегти систему планового донорства

Запаси крові в Україні достатні, щоб уникнути дефіциту крові та її препаратів, потрібно зберегти систему планового донорства, вважає перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Комарида.

"Запаси крові в Україні достатні, але це виключно завдяки тому, що у нас розвинена система планового донорства. Кров треба здавати планово. Якщо система планового донорства працюватиме, у нас не буде дефіциту крові, ми зможемо забезпечити всі потреби наших захисників", - сказав в ефірі національного телемарафону у середу.

Комарида зазначив, що за підвищення потреб у донорській крові чи препаратів крові у тому чи іншому регіоні "ми бачимо черги людей, які готові цю кров здавати".

"Також ми намагаємося якомога оперативніше доставляти кров з одного регіону до іншого", - сказав він.

"Кількість охочих стати донором збільшується", - наголосив Комарида.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові

Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини

МОЗ констатує зменшення кількості випадків ГРВІ, грипу та COVID-19

"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

Фармкомпанія "Дарниця" стала членом асоціації "Виробники ліків України"

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА