Інтерфакс-Україна
18:52 26.01.2023

Франція у квітні передасть Україні другу ДНК-лабораторію

1 хв читати
Франція у квітні передасть Україні другу ДНК-лабораторію

Міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна анонсувала передачу Україні у квітні 2023 року ДНК-лабораторії, необхідної для збирання доказів злочинів РФ.

"Дуже важливо, щоб воєнні злочини були покарані, тому ми допомагаємо українському правосуддю в розслідуванні злочинів. У квітні цього року буде доставлено другу ДНК-лабораторію", - сказала вона на спільній пресконференції з Дмитром Кулебою в Одесі у четвер.

Колонна також зазначила, що Франція та Україна продовжують співпрацю зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.

"Ми вважаємо, що паралельно із наявними судовими інституціями важливо створити гібридну інстанцію, спеціальний суд. Для нас велика честь, що ми увійшли до Core Group, яка сьогодні зібралася у Празі", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

Понад 350 людей пройшли тренінги з психічного здоров’я від УЧХ за два останніх місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА